Producent siatki do pakowania choinek – informacje

Siatka do pakowania choinek przeznaczona jest do zabezpieczenia drzewek iglastych podczas transportu. Producent siatek do pakowania choinek dostarcza najwyższej jakości siatki o splocie LZ w formie rękawa który przystosowany jest do założenia na urządzenie do pakowania choinek. Rękaw do pakowania choinek oferowany jest w czterech rozmiarach:LZ25X300m, LZ34X300m, LZ45X300m i LZ55X300m.

Zalety siatki do pakowania choinek MONONET

Siatka do pakowania choinek wykonana została z żyłki syntetycznej-monofilment dzięki czemu jest mocna, odporna na rozdarcie i uszkodzenia mechaniczne.

Wykorzystanie siatek do pakowania choinek umożliwia transport dużych ilości dzięki zmniejszeniu objętości choinek oraz zabezpieczeniu przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas załadunku, transportu i rozładunku u klienta. Siatka do pakowania choinek stanowi niezbędny element podczas transportu drzewka z punktu sprzedaży do domu, dzieki zmniejszeniu objętości ułatwia zapakowanie do samochodu, ręczne przeniesienie do mieszkania, a przede wszystkim zabezpiecza gałęzie przed uszkodzeniem.

Producent siatki do pakowania choinek oferuje siatkę w formie rękawa o splocie LZ  długości 300m wystarczającego do zabezpieczenia ok.100-120 choinek wys. ok.2m. Podana ilość jest jednak dość umowna i poza tak ważnym czynnikiem jak staranność i sposób pakowania trzeba uwzględnić indywidualną objętość, gęstość i oczywiście gatunek określonej choinki. Jeżeli zatem choinki będą gęste i o większej objętości to liczba wydajność pakowania może być mniejsza.