Pakowanie Choinek

Specyfika produkcji choinek na wielohektarowych planacjach dostarczających na rynek dziesiątki tysięcy drzewek Bożonarodzeniowych rocznie wymaga zastosowania najwyższej jakości środków produkcji. Na etapie wycinki i przygotowania choinek do transportu siatka do pakowania choinek jest niezwykle ważnym elementem. Tylko zastosowanie produktu odpowiednio wysokiej jakości pozwala usprawnić proces pakowania choinek i właściwie zabezpieczyć drzewka na czas transportu do klienta.

W ostatnich latach siatka do pakowania choinek Bożonarodzeniowych stała się nieodzownym elementem sprzedaży w punktach handlu detalicznego. Tak jak niemal niemożliwe jest dostarczenie codziennych zakupów do domu bez użycia torby tak trudno sobie wyobrazić dostarczenie choinki Bożonarodzeniowej w formie „naturalnej”, nie zapakowanej w siatkę i zabezpieczonej na czas transportu przed uszkodzeniem.

Pakowanie choinek podczas sprzedaży stało się standardem do tego stopnia, iż w okresie Bożonarodzeniowym praktycznie nie spotyka się sprzedawców nie oferujących swoim klientom możliwości zapakowania w siatkę zakupionego drzewka. Niemniej jednak niektórzy z nas z rozrzewnieniem wspominają czasy w których choinki podróżowały po naszych ulicach na bagażnikach dachowych Fiat-a 126p obwiązane i przymocowane tylko za pomocą zwykłego sznurka.

Christmas-Tree-Safety